Najczęściej zadawane pytania:

Do naszych  boksów  magazynowych masz dostęp 24/7  przez 7 dni w tygodniu.

Jedynie w celu  podpisania  umowy ,trzeba  się udać  do  naszego  biura  od poniedziałku  do  piątku w godzinach 9-17

Pomieszczenia magazynowe i przechowywany w nich dobytek są doskonale chronione. Każdy boks magazynowy   posiada zamykaną na klucz roletę . Wstęp do hali magazynowej kontrolowany jest przez system elektroniczny, a nad całością czuwa całodobowa ochrona, nocni stróże oraz kamery monitoringowe. Dzięki specjalnemu kodowi dostęp do hali posiadają wyłącznie klienci Róża Rent oraz osoby upoważnione przez naszych klientów.

Rzeczom nie zagrażają również uszkodzenia mechaniczne. Na halach utrzymywana jest temperatura nie niższa niż 15 stopni Celsjusza, zimą hale są ogrzewane. Regularna dezynsekcja zapobiega pojawieniu się gryzoni i robaków, hala magazynowa utrzymywana jest stale w należytej czystości.

Krótko mówiąc, magazyn samoobsługowy jest suchszy niż piwnica, cieplejszy niż garaż i lepiej chroniony niż magazyny zbiorcze.

Regulamin

W magazynie samoobsługowym nie można przechowywać zwierząt ani roślin, produktów spożywczych łatwo psujących się, substancji chemicznych, toksycznych ani łatwopalnych oraz ziół. W magazynach typu self storage nie dopuszcza się przechowywania antyków, dzieł sztuki, biżuterii i pieniędzy. Ponadto rzeczy przechowywane w pomieszczeniach magazynowych powinny być suche, by zapobiegać powstawaniu wilgoci.

Możliwe jest przechowywanie płynów i kosmetyków w szczelnych pojemnikach.

Umożliwiamy przechowywanie motocykli i skuterów po uprzednim spuszczeniu paliwa.
Po wyprowadzce i opuszczeniu magazynu najemcy proszeni są o wyjęcie z pomieszczeń wszelkich pozostałości. Jeżeli część rzeczy i sprzętów klient postanowi wyrzucić, możemy zlecić odpowiednią utylizację.

Oferujemy pomieszczenia od 2,5 m2 do 10 m2. Wysokość każdego boxu wynosi 2,75 m. Pojemność pomieszczeń magazynowych można sprawdzić korzystając z naszej symulacji przestrzennej w zakładce oferta.

Minimalny okres najmu to 1 miesiąc.

Można zawrzeć  umowę na czas określony  lub nieokreślony

Tak  przed zakończeniem  umowy  najmu w celu  umówienia  się  na oddanie  kluczy  i ewentualne  rozliczenia .

Tak ale należy opróżnić zbiornik  paliwa

W przypadku  osób fizycznych wymagany  jest  ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport). natomiast  w przypadku  klientów biznesowych potrzebne są  dane firmy  oraz osobista wizyta w naszym  biurze   osoby  upoważnionej  do  reprezentowania firmy .

Oferta

Oferujemy prywatne magazyny już od 270,60  zł brutto miesięcznie. Dodatkowo staramy się, żeby w Róża Rent zawsze czekały na Ciebie atrakcyjne promocje, które sprawią, że koszty Twojego magazynu będą jeszcze niższe. Powiedz nam, co chcesz przechować, a my pomożemy wybrać Ci najbardziej odpowiednią powierzchnię.

Jedynym kosztem najmu jest czynsz regulowany co miesiąc. Przy podpisaniu umowy trzeba wpłacić  jednorazową kaucję zwrotną w wysokości  jednomiesięcznego czynszu najmu brutto

Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat ani kar za odstąpienie od umowy. Okres wypowiedzenia w przypadku umów na czas nieokreślony wynosi 2 tygodnie, po rozliczeniu płatności za czynsz zwracamy kaucję

Tak  oczywiście , można  kartą ,gotówką ,przelewem .