Najczęściej zadawane pytania:

Nasz obiekt znajduje się przy ul. Hutniczej 6 w Katowicach. W zakładce lokalizacja znajdziesz mapki dojazdu, dzięki którym dowiesz się, jak trafić do nas z 3 różnych kierunków.

Pomieszczenia magazynowe i przechowywany w nich dobytek są doskonale chronione. Każde pomieszczenie posiada osobne drzwi, do których tylko najemca posiada klucz. Wstęp do hali magazynowej kontrolowany jest przez system elektroniczny, a nad całością czuwa całodobowa ochrona, nocni stróże oraz kamery monitoringowe. Dzięki specjalnemu kodowi dostęp do hali posiadają wyłącznie klienci Róża Rent oraz osoby upoważnione przez naszych klientów.

Rzeczom nie zagrażają również uszkodzenia mechaniczne. Na halach utrzymywana jest temperatura nie niższa niż 17 stopni Celsjusza, zimą hale są ogrzewane. Regularna dezynsekcja zapobiega pojawieniu się gryzoni i robaków, hala magazynowa utrzymywana jest stale w należytej czystości.

Dodatkową ochroną rzeczy jest ich ubezpieczenie. Poza OC naszej firmy i ubezpieczeniem od wszelkich ryzyk możliwe jest również zawarcie indywidualnej polisy ubezpieczeniowej.

Krótko mówiąc, magazyn samoobsługowy jest suchszy niż piwnica, cieplejszy niż garaż i lepiej chroniony niż magazyny zbiorcze.

Regulamin

W magazynie samoobsługowym nie można przechowywać zwierząt ani roślin, produktów spożywczych łatwo psujących się, substancji chemicznych, toksycznych ani łatwopalnych oraz ziół. W magazynach typu self storage nie dopuszcza się przechowywania antyków, dzieł sztuki, biżuterii i pieniędzy. Ponadto rzeczy przechowywane w pomieszczeniach magazynowych powinny być suche, by zapobiegać powstawaniu wilgoci.

Możliwe jest przechowywanie płynów i kosmetyków w szczelnych pojemnikach.

Umożliwiamy przechowywanie motocykli i skuterów po uprzednim spuszczeniu paliwa.
Po wyprowadzce i opuszczeniu magazynu najemcy proszeni są o wyjęcie z pomieszczeń wszelkich pozostałości. Jeżeli część rzeczy i sprzętów klient postanowi wyrzucić, możemy zlecić odpowiednią utylizację.

Oferujemy pomieszczenia od 2,5 m2 do 10 m2. Wysokość każdego boxu wynosi 2,75 m. Pojemność pomieszczeń magazynowych można sprawdzić korzystając z naszej symulacji przestrzennej w zakładce oferta.

Minimalny okres najmu to 7 dni. Okres najmu jest nieokreślony i zależy od Twoich potrzeb. Można również zawierać umowy na czas oznaczony. Zwykle wykorzystujemy tę możliwość przy najmie krótkoterminowym np. na okres tygodnia bądź miesiąca.

Prosimy o powiadomienie nas 2 tygodnie przed datą planowanej wyprowadzki w celu uniknięcia naliczania dodatkowych opłat w przypadku posiadania umowy na czas nieokreślony.

Jako najemca posiadasz nieograniczony dostęp do swoich rzeczy. Boxy są dostępne 7 dni w tygodniu przez całą dobę, włączając godziny pracy biura: od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Praca biura w innych godzinach możliwa jest po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Termin wyprowadzki nie musi być zbieżny z godzinami pracy biura. Opróżnić wynajęte pomieszczenie można również po południu i w weekendy. Okres wypowiedzenia w przypadku umów na czas nieokreślony wynosi 2 tygodnie.

Potrzebujemy byś okazał nam ważny dokument tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport). Klient biznesowy proszony jest o podanie danych firmy oraz skanu ze wpisu do ewidencji gospodarczej lub KRS.

Oferta

Oferujemy prywatne magazyny już od 209,10 zł brutto miesięcznie. Dodatkowo staramy się, żeby w Róża Rent zawsze czekały na Ciebie atrakcyjne promocje, które sprawią, że koszty Twojego magazynu będą jeszcze niższe. Powiedz nam, co chcesz przechować, a my pomożemy wybrać Ci najbardziej odpowiednią powierzchnię.

Jedynym kosztem najmu jest czynsz regulowany co miesiąc. Przy podpisaniu umowy wnosi się również jednorazową kaucję zwrotną. Wynajęty magazyn należy zamknąć na klucz, najemca może przynieść własną kłódkę bądź nabyć ją u nas.

Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat ani kar za odstąpienie od umowy. Okres wypowiedzenia w przypadku umów na czas nieokreślony wynosi 2 tygodnie, po rozliczeniu płatności za czynsz zwracamy kaucję wypłatą gotówkową bądź dokonujemy zwrotu na kartę płatniczą/ kredytową. Zdarza się, ze na życzenie klienta kaucja używana jest do rozliczenia ostatniego miesiąca najmu.